![3543 low s ifi crop](https://trihes.gr/wp-content/uploads/2014/03/3543-low-s-ifi-crop.jpg)
Αυτός είναι ο Μπλάκι, πρώην αδέσποτος και πρώην μαύρος.
Η Ιφιγένεια Βιρβιδάκη γεννήθηκε στα Χανιά το 1958, τέλειωσε τη Νομική αλλά προτίμησε τη δημοσιογραφία. Στην αρχή, ήταν το ραδιόφωνο και μετά, από το 1986, τα περιοδικά – ουκ ολίγα (ΕΝΑ, ΕΙΚΟΝΕΣ, ΜΕΤΡΟ, ΟΙΚΟ, ΣΚΥΛΟΣ & ΓΑΤΑ). Σήμερα εργάζεται στο περιοδικό «Κ» της κυριακάτικης Καθημερινής και συγκατοικεί με τον Μπλάκι, έναν πρώην αδέσποτο και πρώην μαύρο σκύλο.
διαφήμιση
![ifigeneia1](https://trihes.gr/wp-content/uploads/2014/03/ifigeneia1.jpg)
Με την κ. Γιέκη, την πρωταγωνίστρια της στήλης «Η Γιέκη & οι Άλλοι».
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ